Výrobky

Obľúbené balenie tovarov do bublinkových obálok.

Posielanie zásielok z rôznym obsahom, či už sa jedná o komerčný tovar alebo ide o súkromné predmety osobnej spotreby, je v súčasnosti veľmi jednoduché a pohodlné. Niekedy bolo zasielanie balíka hotovou vedou, kedy ste potrebovali kartónovú krabicu, baliaci papier, špagát alebo aj nožnice. Po vložení obsahu balíka do krabice a vyplnení všetkých medzier novinami (kvôli bezpečnosti), nasledovalo nekonečné balenie do baliaceho papiera, čo pre neskúsených „odosielateľov“ nebolo vôbec jednoduché. A čas strávený takýmto siahodlhým balením ste mohli počítať na niekoľko desiatok minút.

obálky

Ak potrebujete zabaliť a odoslať nejaký krehký tovar dnes, zvládnete to tak do jednej minúty, a to aj vrátane napísania adresy. Všetok takýto komfort vám ponúkajú veľmi praktické bublinkové obálky, ktoré sú zvlášť určené pre krehké predmety, ktoré by sa pri manipulácii na pošte mohli poškodiť. Bublinková obálka má na svojej vnútornej strane bublinkovú fóliu, ktorá tvorí dokonalú ochranu pre obsah balíka.

Bublinkové obálky sú často využívané internetovými obchodmi, ktoré v nich bezpečne odosielajú svoje tovary. Používať môžu rôzne veľkosti týchto obálok, takže každý tovar je odosielaný v obálke primeranej veľkosti a takáto zásielka pôsobí aj veľmi esteticky. Dnes to je pre mnohé eshopy veľmi dôležité, lebo aj toto je jeden z krokov budovania značky a dobrého mena v očiach klientov.

poštové auto

V ponuke už sú aj veľmi zaujímavé farebné bublinkové obálky, takže ak máte na starosti vo vašom obchode zasielanie tovarov a máte v pláne sa odlíšiť od konkurencie, tieto obálky určite využijete. V ponuke sú čierne matové alebo aj holografické bublinkové obálky, a to v rôznych veľkostiach. Takže týmito obálkami môžete spojiť štýlový dizajn a bezpečnosť vašich zásielok, ktorým už neuškodí ani nešetrné zaobchádzanie na ceste k zákazníkovi.