Nezařazené

5 úžasných nápadov na dekór, ktoré si každý môže spraviť len za jeden deň

  • Nový tvar starej stoličky

Ak stará stolička neúspešne vyniká z prostredia nového interiéru, potom stojí za to trochu zmodernizovať jej dizajn. Na modernizáciu budete potrebovať atlas alebo nepotrebnú mapu. Na začiatok potiahnite starý lak alebo farbu zo stoličky a zakryte ju prírodnou farbou. Najlepšie je použiť na tento účel akrylovú farbu – trýchlo schne a dlhodobo slúži. Potom prilepte obrázok mapy na zadnú časť kresla a sedadla, keď lepidlo zaschne, aplikujte číry lak, ktorý upevní výzdobu papiera a urobí produktu lesk.

kakuts

  • Preglejkové regály – okná

Preglejka je vynikajúcim materiálom pre rôzne vnútorné experimenty. Aj dieťa to zvládne. Ak chcete doplniť niektorú z izieb zaujímavým a funkčným dekórom, vytvorte štýlové policové okná. Môžu byť umiestnené v kuchyni, na chodbe, v obývacej izbe a dokonca aj v spálni. Majte tu rôzne veci, príjemné srdcu.

  • Druhý život starej deky.

Dekór v rámoch a bagetách vždy vyzerá nádherne a štýlovo. Zaradenie rodinných fotografií niektorým pripadá byť triviálne, takže skúste niečo nové. Napríklad použite fragment vašej obľúbenej deky, ktorá sa časom zničí. Celkom ona nevyzerá dobre, ale jej jednotlivé časti sú veľmi účinné. Sú vhodné na zdobenie interiéru a umiestnenie správnych akcentov.

  • Dekoračné puzdro na vankúš zo svetra.

V šatníku sú veci, ktoré sú dlho nečinné, ale vyzerajú pekne. Bola by škoda, ak ich odhodíte a nikomu nedáte. V priebehu niekoľkých hodín môžete urobiť novú dekoráciu zo starých vecí. V chladnej sezóne budú vankúše v pletených „odevoch“ vyzerať dôležité.

vánoční stůl

  • Originálne držadlá pre kuchynské skrinky

Táto dekoratívna technika sa realizuje vo všeobecnosti v priebehu niekoľkých minút. Ak chcete realizovať nezvyčajný nápad, vyzdvihnúť niektoré krásne príbory, napríklad lyžicu a vidličku, potrebujete buď horúcu lepiacu pištoľ alebo dobré lepidlo na prácu s kovmi a drevenými materiálmi.