Nezařazené

Byť každý deň elegantná nie je vôbec ťažké

Vyčarovať si peknú súmernú postavu môžeme na počkanie aj v objemnom zimnom oblečení, stačí poznať zopár šikovných trikov a budeme samy so sebou spokojné. Kabáty či bundy na chladné dni sú šité z nepremokavých materiálov, s teplými podšívkami a vatelínovou výplňou, a tie im dodávajú objem. Niekedy to nie je na škodu, ale ak si nie sme isté, či v tom nebudeme pôsobiť ako balón, vyberajme si strihy so štíhlejšou siluetou.

Prešívanie a krátky strih je praktický

Na eshope poľskej odevnej značky BIG STAR si môžu niektoré z búnd nakúpiť ženy, ktoré majú radi peknú a kvalitnú garderóbu, bundy aj kabáty môžu mať v najrozličnejších verziách, krátke do pása, dlhšie pod zadok alebo celkom dlhé až po členky. Vyčarovať si siluetu presýpacích hodín nie je ťažké, stačí kabát opásať opaskom a priznať pás.

Pohodlie je dôležité v každom oblečení, to hrubé zimné nie je výnimkou. Prešívané páperové bundy nás dokážu udržať v teple a zároveň v nich budeme vyzerať trendovo. Slim strihy sú vďačné v prípade, ak chcete pôsobiť elegantne, bombery môžeme zaradiť do kategórie športovej módy a bundy, siahajúce pod zadok či dlhšie sú výborným záchrancom v chladných dňoch.

Zimu si užívajte v teple

Posledná sezóna sa nesie v znamení lesklých látok, strieborná, zlatá či bronzová farba na bundách a kabátoch je príjemným osviežením studených dní, nepremokavé materiály a trendové strihy sú zárukou, že sa v nich vždy a v každom počasí budete cítiť ako v bavlnke. Praktické damske zimne bundy lacne doplnky na bundách, ako sú ozdobné zipsy, prešívania a rozličné prestrihy, kapucňa či odoberateľné rukávy, ktoré umožňujú z bundy urobiť razom módnu vestu, to všetko nám ponúka značka BIG STAR, známa dlhé roky už aj na našom trhu. Za trendovú bundu či kabát nemusíte zaplatiť nehorázne sumy, kvalita sa dá zohnať aj v dostupných cenách, ktoré sú primerané prevedeniu a vypracovaniu oblečenia, takže každý deň si môžeme dovoliť byť štýlové a trendy.