Výrobky

Rozvoz obedového menu

Mnohí oceňujú možnosť stravovania v reštauráciách a jedálňach počas pracovnej doby. Nie je potrebné po príchode domov a trávenia večerného času s rodinou, myslieť ešte aj jedlo na nasledujúci deň do práce a venovať nejakú tú hodinku jeho príprave. Je to samozrejmosť a určitý štandard, ktorého zámerom je zaistiť spokojnosť a pohodlie obyvateľov. Možnosť výberu jedla, ktoré vám viac vyhovuje je ďalším plusom pre jednotlivcov. Čo v prípade, že pracujete z domu a nemáte čas denno-denne vyvárať, pretože potrebujete byť plne sústredení na výkon vašej práce?

zeleninová polievka

Aj pre vás máme riešenie vo forme obedového menu. Jednoducho si vyberiete z ponuky nášho denného menu a jedlo vám donesieme na vami vybrané miesto. S polievkou či bez polievky, hlavné jedlo, s dezertom alebo bez dezertu. Čo sa týka hlavného jedla, vybrať si môžete z niekoľkých možností. V dennej ponuke nájdete aj jedno vegetariánske jedlo, v prípade, že takýto typ stravy vám viac vyhovuje. Jedlo je zabalené vo vhodných obaloch a bezpečne doručené kuriérom pre rozvoz jedla na určené miesto, na adresu, ktorú nám uvediete.

hlavné jedlo

Obedové menu Bratislava je doručované v hlavnom meste a jeho okolí v obedňajších hodinách, kedy je prestávka na jedlo viac ako vhodná pre naše následné správne fungovanie v dostatočnej energii a vo forme. Doprajte si vitalitu, silu, ktorú prináša dobré jedlo, pripravené s láskou, so zdravými a výživnými ingredienciami. Jedlo, ktoré je chutné ako z domácej kuchyne, takže dobre pôsobí na celý zažívací trakt a navyše nás dostatočne posilní. Na našej webovej stránke nájdete rozpis jedla na celý nadchádzajúci týždeň s cenovou ponukou. Objednať si môžete osobne alebo telefonicky. Sme tu pre vás a vaše pozitívne spätné väzby sú pre nás hnacím motorom, ktorý nás vedie k neustálemu zlepšovaniu v danej oblasti.