Nezařazené

Obľúbené filmy pre ženy

  1. Jeden z prvých miláčikov všetkých žien ale aj mužov je jednoznačne Titanic. Po rokoch už kultový film, známy po celom svete. Nejedna z nás si povzdychla pri pohľade na mladého Dicapria, v úlohe úžasného Jacka, ktorý sa zamiluje do krásnej Rose. Koniec dobre poznáme, ale napriek tomu si túto klasiku rady pozrieme znovu.
  2. Ďalším romantickým filmom, ktorý oslovil najmä srdcia žien je Pretty Woman. Zápletka, ktorú netreba vôbec predstavovať. Každá sa pri sledovaní aspoň raz zamyslela, aké úžasné by bolo stretnúť podobného pána dokonalého v podobe herca Richarda Gerea. Hoci  by sme povolanie hlavnej hrdinky nerady kopírovali, jej príbeh vás chytí za srdce.
  3. Milým a dnes už kultovým príbehom lásky je film Hriešny tanec. Ktorá z nás by si nepamätala na krásneho Johnnyho v úlohe Patricka Swayzeho, ktorý padol do oka nevinnej Frances. Okrem zaručenej romantiky a pekných kostýmov vás poteší aj mnoho tanečných piesní.

vstupenky

  1. Tento sa síce nachádza na štvrtom mieste, ale pokojne by sme ho mohli obsadiť  na prvé miesto za najsmutnejší romantický film. Jeho názov je Duch. Zažiari v ňom už spomínaný Patrick Swayze, tentokrát v úlohe Sama, ktorý zachráni život svojej milovanej Molly, hoci pri tom príde o ten svoj. Zopár humorne ladených scén síce neprekryje smutný príbeh týchto hrdinov, ale dodáva deju dynamiku aj vďaka úžasnej Whoopi Goldberg. Ak máte náladu na niečo, čo vás zaručene rozplače, tento film rozhodne nevynechajte.
  2. Skutočne silná a nekonečná láska. Pokojne by sme toto slovné spojenie mohli použiť pre názov filmu Manželský sľub. Aj posledných skeptikov donúti zamyslieť sa nad podstatou manželstva. V hlavných úlohách si zahrali Rachel McAdams a Channing Tatum v úlohe Lea, ktorý sa zo všetkých síl snaží opäť získať srdce svojej jedinej, ktorá stratila pamäť a všetky spomienky s ním pri autonehode. Snáď každá žena drží tomuto sympatickému hlavnému hrdinovi palce, predsa každá z nás tajne túži po mužovi, ktorý by mal oči iba pre nás, aj keby sme sa do neho museli zaľúbiť znovu.

romantika
Samozrejme je neuveriteľné množstvo  filmov, ktoré vás určite chytili za srdce. Či už ide o staršie alebo mladšie, pre všetky je typický hlavný hrdina, vďaka ktorému neprestávame veriť, že pravá láska existuje a raz si počká aj na nás.