Nezařazené

Na čom skutočne záleží

Rozchod vás bolí. Snažíte sa dýchať zhlboka a odháňať od seba smútok. Nálady sa menia. V jednu chvíľu máte pocit, že už to máte za sebou a on vám vôbec nechýba. Odrazu prídu spomienky na pekné chvíle vo dvojici a vás ovládne žiaľ. Hodíte sa na posteľ a plačete a plačete…
Tak s týmto treba skoncovať. Nájdite si niečo, čo vám urobí radosť. Čo zamestná váš mozog natoľko, že nebudete mať čas myslieť na to, čo bolo v minulosti.
Niektorým ženám pomáha, keď strávia zopár večerov s kamarátkami, uvoľnia sa, vyrozprávajú. Niekto zas potrebuje byť sám a tráviť veľa času v prírode, medzi stromami, v tichu.

svíčky

Najlepší spôsob, ako zabudnúť, je vrhnúť sa do niečoho, čo vás naplno zamestná. Porozmýšľajte o tom, čo je vo vašom živote prioritou, na čom vám skutočne záleží.
Čo poviete na prerábku vášho bývania?
Našli ste si byt, je akurát pre vás. Len sa vám zdá neprakticky zariadený, málo svetla spôsobuje, že váš domov je depresívny, až máte pocit, že tam nevládzete byť. S tým sa dá mnohé urobiť. Je dôležité, aby ste sa vo svojom byte cítila dobre, aby to bolo miesto oddychu, relaxu. Aby k vám s radosťou chodili návštevy a rozptýlili prípadné zlé nálady.

Urobte si zoznam vecí, ktoré chcete vo svojom byte zmeniť. Pomerajte si izby, urobte si nákresy, pomôže vám to pri výbere nového nábytku. Premyslite si, ako byt presvetliť, pozrite si možnosti, ktoré sa ponúkajú. Nábytok si už svoje odslúžil, vstaňte a choďte do viacerých predajní s nábytkom, nechajte sa inšpirovať a vyberte si nové, krásne zariadenie, ktoré vás bude tešiť. Dá sa to aj na internete, ale v tomto prípade to nie je vždy ono, lepšie je nábytok vidieť v skutočnosti a predstaviť si ho vo svojom priestore. Tiež to splní úlohu odpútať vaše myšlienky od smutnej témy.

dekorace

Milé dámy, dokážete to. Nič lepšie pre seba urobiť nemôžete, ako byť šťastná sama so sebou a mať horu lásky pre seba. Začne sa vám dariť, budete svietiť, ani sa nenazdáte a do vášho života príde niekto, kto vám urobí život krásnym.