Výrobky

Výnimočný deň chce výnimočné detaily

Svadba má byť dokonalá, a to po všetkých stránkach. Preto nezabudnite ani na tie najmenšie detaily. Je úplne normálne, že nevesta chce mať šaty zladení s kvetinovou výzdobou, kvetinovú výzdobu s pohármi a poháre zas s obrusmi. Mysleli ste ale aj na svadobné fľaše? Aj tie budú vyložené na stoloch a ako to už u nás na Slovensku býva, nebude ich určite málo.

Fľaša vína medzi ovocím a kvetmi

Tak čo s tými fľašami?
So svadobnými fľašami od Graphicsoul ohúrite všetkých svojich svadobných hostí. Samotné fľaše aj ich náplň si budete musieť zaobstarať sami. Následne si na ne však necháte vytlačiť etikety, ktoré prekryjú pôvodné nálepky a nápisy. Takto budú fľaše pôsobiť omnoho estetickejšie. Môžete ich zladiť s celkovou výzdobou, svojimi šatami, pozvánkami, alebo obrusmi na stoloch.

Papier alebo fólia?
Svadobné etikety môžu byť vytlačené na samolepiacom papieri, alebo samolepiacej fólii. V oboch prípadoch stačí odlepiť ich zadnú stranu a etiketu prilepiť na fľašku do vína, alebo tvrdého alkoholu. Fólia je v porovnaní s papierom o niečo odolnejšia v prípade, že na ňu kvapne tekutina. Ak teda chcete takéto fľaše použiť ako malú pozornosť, ktorú si vaši hostia so sebou odnesú domov, je lepšie použiť fóliu. Na fľašky, ktoré budú otvorené počas večera, vám postačí samolepiaci papier.

Za klasický samolepiaci papier, teda ten o čosi menej odolnejší, zaplatíte devätnásť centov za kus. Odolnejšia samolepiaca fólia vás vyjde na dvadsaťsedem centov za kus.

Človek, ktorý vyberá vínovú fľašu z police

Klasické aj neklasické rozmery
Je úplne jedno, aké fľaše chcete oblepiť. rozmery klasických etikiet majú veľkosť osem krát jedenásť centimetrov. Pokiaľ však budete používať maličké fľaštičky, alebo naopak tie obrovské, nie je problém, aby vám etikety zhotovili vo vami požadovanej veľkosti.

Čo presne sa bude na etiketách nachádzať je samozrejme iba na vás. So samotnou grafickou úpravou vám však pomôžu profesionáli, takže si s tým nemusíte lámať hlavu.