Nezařazené

Upratovanie raz- dva- tri

Už Vás prepadli vianočné prípravy a chytá Vás stres? Nezúfajte. Upratovanie Poprad Vám ponúka upratovací servis GRAND, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Spoločnosť GRAND je na trhu už niekoľko rokov, a to výrazne napomohlo k získaniu nemalých skúseností v oblasti upratovania. Nemáme problém upratať domácnosti, či iné priemyselné priestory. Pokojne nás kontaktujte ak potrebujete upratať kancelárie, či kaviareň, reštauráciu ale aj klub a mnoho iných priestorov. Upratáme Vám byt či dom pred nasťahovaním ale aj po vysťahovaní. Pre náš tým nie je neporiadok žiaden problém.

presýpacie hodiny

Verte našim skúsenostiam a našim technikám pri upratovaní a spoľahnite sa na našu kvalitne a dobre odvedenú prácu na vysokej profesionálnej úrovni. Všetko v 100% diskrétnosti. Upratovanie Vám ponúkame v ktorýkoľvek deň po vzájomnej dohode a preto neváhajte a kontaktujte upratovací servis GRAND. Upratovanie s pomocou upratovacieho servisu GRAND už pre Vás nebude znamenať nočnú moru. Ponúkame upratanie Vašej domácnosti ale aj ostatných a iných firemných či kancelárskych priestorov.

červený vysávač

Náš personál si hravo poradí s uprataním firemných kuchyniek, vrátane umytia a utretia kuchynských spotrebičov, taktiež s ich doplnením (napríklad kávovar), taktiež si hravo poradíme s uprataním a dezinfekciou sociálnych zariadení, spŕch a kúpeľní, vrátane výnosu smetí, vysypania popolníkov, doplnenia toaletných potrieb ako sú mydlá, utierky a toaletný papier, ale aj vyleštenie zrkadiel. Vo Vašich kanceláriách sa bez problémov pustíme do vyčistenia čalúneného nábytku, ale aj do leštenia drevených častí nábytkov ako sú stoly, stolíky, skrinky či police. Nevynecháme ani vysávanie a čistenie kobercov, ktoré vykonávame profesionálnym náčiním a taktiež Vám dokonale vyčistíme podlahy, či už chemickým alebo strojovým čistením. Všetko dľa vašich potrieb, všetko na profesionálnej úrovni.