Výrobky

Svietiť sa dá aj úspornejšie

Dôvodov, prečo si zákazníci volia namiesto klasického osvetlenia práve LED je hneď niekoľko. Najväčšou a najdôležitejšou vlastnosťou je predovšetkým nízka spotreba a s tým spojená úspora energie. Ďalšou výhodou LED osvetlenia je taktiež aj dlhšia životnosť čo určite oceníte v prípade vzťahu k životnému prostrediu a ekológii. Aj napriek vyššej počiatočnej cene sa vďaka nižším nákladom a dlhšej životnosti môžete spoľahnúť na rýchlu návratnosť. LED osvetlenie v domácnosti môžete použiť hneď na niekoľko spôsobov.

LED žiarovka

Či už si zvolíte hlavný zdroj svetla v podobe LED panelov alebo chcete len dizajnové zútulnenie v podobe LED pásikov, svoju domácnosť môžete osvetliť pomocou LED osvetlenia aj bez nutnosti prerábky či ďalšej montáže. Stačí vám jednoducho namiesto klasických žiaroviek používať LED žiarovky. LED žiarovky spĺňajú všetky hore uvedené výhody LED osvetlenia a preto by mali byť zapojené v každej domácnosti. LED žiarovky Ledprodukt môžete použiť do bežných lámp a lustrov a nemusíte kvôli nim kupovať nové svietiace zdroje. Stačí si vybrať zo žiaroviek s rôznou spotrebou a závitom. Všetky požadované LED žiarovky môžete nájsť na stránke ledprodukt.sk. S výberom najvhodnejšej alternatívy priamo pre vás vám pomôžu odborníci.

žiarovka

Typická žltá farba žiaroviek už dávno nie je pravidlom. Aj keď je žltá žiarovka najprirodzenejšia môžete si vybrať rôzne odtiene. Neutrálna biela, studená biela, teplá biela či iné. V dnešnej dobe je možné aj to, že vám domácnosť bude hýriť rôznymi farbami. Žiarovky si už môžete vybrať aj v iných základných farbách. Podľa nálady si môžete osvetliť domácnosť na červeno, modro, zeleno či inú farbu akú máte radi. Dokonca si môžete tiež kúpiť LED žiarovky s diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého môžete ovládať intenzitu žiarenia a taktiež aj farebnú škálu aj z pohodlia gauča.