Výrobky

Svetlo nemusí byť len na strope

LED svetlá majú mnohé využitia. Nebudeme rozprávať o ich ekonomickej a ekologickej stránke. Tie už totiž určite dávno poznáte. Pozrieme sa na niekoľko inšpirujúcich riešení, s využitím LED technológie, ktorými môžete svoj domov, vycibriť do dokonalosti. Tri svietiace fľaše v tme.jpg

Nebuďte konvenčný
Kde sa v domácnostiach nachádza svetlo najčastejšie? Ak ste odpovedali, že na strope, tak ste dopovedali správne. Potom si lampy dávame aj na nočné stolíky alebo za gauč v obývačke. Verte, že takéto svetlá nikoho neohúria. Napadlo vám niekedy to, že vysvietené môžu byť napríklad schody, stôl, kuchynská linka alebo o stena? Ak nie, tak vedzte, že svetlo môžete využiť v ktorejkoľvek časti interiéru aj exteriéru.

Trochu inšpirácie na začiatok
Nie je možné, aby sme vám vymenovali všetky možnosti toho, kde môžete svetlo využiť. Na počiatočnú inšpiráciu, vám však možno pomôže aj zopár tipov. Nech sa páči, nechajte sa inšpirovať.

  • LED pásky LED PRODUKTmôžete využiť na osvetlenie jednotlivých schodov na schodisku. Výborne vyzerajú aj na kuchynských linkách alebo akomkoľvek inom nábytku. Môžete nimi olepiť kraje stola, záhradný nábytok alebo kraje bazénu.
  • Jednou z veľmi populárnych vychytávok, sú svietiace LED fľaše. Môžete si ich kúpiť už hotové alebo využiť reťaze, ktoré sa vložia do použitej fľaše od vína alebo iného alkoholu. Druhé riešenie je o čosi kreatívnejšie a zaujímavejšie, no výber necháme na vás.

Svetlá v tvare medúz.jpg

  • S naozaj jemných LED pásikov, si viete priamo na stenách vytvoriť zaujímavé obrazce. Na niečo jednoduchšie si postačíte aj sami. Ak by ste však chceli ozajstné umelecké dielo, bude lepšie, pokiaľ oslovíte nejakého profesionálneho umelca. Druhou možnosťou sú už hotové výtvory, ktoré na stenu len prilepíte alebo priskrutkujete. V tomto prípade však nebudete mať toľko možností.
  • Pásiky môžete použiť aj na nočné osvetlenie dlažby. Dajú sa nimi olepiť miesta pri rohoch stien alebo pri schodoch. V noci vytvoria akýsi labyrint, vďaka ktorému, sa vo svojom byte zorientujete o čosi lepšie.