Výrobky

Pánske kraťasy a šortky

Dámy to majú omnoho jednoduchšie, nakoľko výber ich letného oblečenia je dostatočne široký a pestrý na to, aby si pre seba mohli zvoliť na čo majú momentálne náladu a v čom sa cítia čo najpohodlnejšie aj v horúčavách. Môžu si vyberať – od šortiek či kraťasov, cez sukne, šaty až po letné overaly – páni im môžu len ticho závidieť, ich možnosti letného obliekania sú v značnej miere obmedzené. S príchodom horúčav siahajú po jedinom kúsku, a tým sú kraťasy či šortky, ktoré sú na letné dni ako stvorené. Našťastie, súčasný výber pánskeho oblečenia či už z pohľadu štýlu alebo materiálu je dostatočne široký na to, aby aj oni mohli vyberať. A skutočne je z čoho. Pánske kraťasy Trenchtown a šortky prešli rovnako ako ostatné druhy oblečenia dlhou cestou, a tak si aj páni môžu zvoliť také, ktoré im vyhovujú a môžu v nich ísť kamkoľvek.

rifľové kraťasy

Trenchtown.sk Vám prináša mimoriadne širokú ponuku kvalitných a značkových pánskych kraťasov a šortiek, ktoré sú vhodné do práce ale aj na bežné denné nosenie v závislosti od toho, aký štýl a materiál si zvolíte. Veľmi obľúbeným typom, ktorý ocení každý pán sú kraťasy rifľové klasické alebo roztrhané, ktoré sú trendové a moderné a takmer každému pánovi sa mimoriadne hodia.

casual kraťasy

Na zahodenie nie je ani naša ponuka kraťasov teplákových, ktoré oceníte počas bežných dní a voľného času, sú totiž tak veľmi komfortné a pohodlné, že ani v horúcom lete sa v nich nebudete cítiť stiesnene. Ak máte radi klasiku v nenápadných farbách, tak máme pre Vás pripravené kraťasy v casual štýle, v ktorých pri vhodnej voľbe trička a topánok budete vyzerať ako z katalógu. Množstvo farieb, strihov a druhov pánskych kraťasoch a šortiek určite ocenia aj Vaše polovičky, ktoré by Vás v lete radi videli aj v niečom inom ako v „tých jednych“ a Vy im v konečnom dôsledku budete aj vďačný, pretože vyzerať dobre a pritom pohodlne aj v letných horúčavách je s našou ponukou veľmi jednoduché.