Domov

Pletené deky Woolly

Aktuálne je veľmi rozšírený trend bungalovov. Máte dostatok miesta a cena za jednopodlažný, jednoduchý dom tiež nie je najvyššia. Po bytoch je tiež veľký dopyt a veľa mladých ľudí preferuje na začiatok práve panelákový spôsob bývania. Ale každý chceme mať ten svoj domov moderne a štýlovo zariadený. Dnes sú preferované biele, čisté farby. Čoraz viac ľudí používa jednoduché doplnky. Volíme výrazné, veľké kvety namiesto črepníkových, uložených na okne. Vo viacerych domácnostiach môžeme vidieť najnovšie technológie, ktoré vám ušetria čas. Ale aby ste sa vo svojom cítili prijemne musíte dbať na pohodlie. Zariadenie vyberajte podľa vlastného vkusu, nie podľa moderných trendov. Oveľa lepšie sa budete cítiť v útulnom domčeku. S tým vám pomôžu rôzne doplnky. Ako napríklad deky Woolly.
 
deka
 
Woolly                                    Niektorí z vás už určite počuli o týchto dekách. Sú to ručne vyrábané, pletené deky. Tento trend prišiel na trh tento rok a hneď si získal svojich fanúšikov. Používajú sa na niekoľko spôsobov. Najrozšírenejšie sú ako poťah na gauč či kreslo. Prehodené na obyčajnom sedadle zvýraznia celú obývačku. Vďaka svojmu zapletaniu v podobe hrubého vrkoča sú neprehliadnuteľné a veľmi pekne pôsobia ako doplnok.

pletení

Vhodné sú tiež na posteľ. Keďže ide o pleteninu z vlny, sú neuveriteľne teplé a poslúžia ako krásna príjemná prikrývka. Na požiadanie vám vyrobia akúkoľvek veľkosť a preto je vhodná aj pre malé bábätka do kočíka či postieľky. Celkový jemný dojem podčiarkujú farby, v ktorých sú ponúkané. Slabo ružová, šedá či biela dokonale zapadnú do škandinávskeho štýlu. Woolly je originálna značka, ale teraz zoženiete aj lacnejšie verzie od iných výrobcov. Výroba nie je nejako náročná a niektorí šikovný ľudia začali tieto deky vyrábať doma. Vlnu zoženiete ľahko a krásny handmade výrobok je na svete. Nech už túto deku použijete na čokoľvek, vaši hostia ju určite pochvália. A vy sa budete cítiť príjemne vo svojom útulne zariadenom domove.