Výrobky

Nový pohľad na osvetlenie

Neustále vymieňanie a dokupovanie žiaroviek je už dnes minulosťou. Moderné LED osvetlenia majú zdroj svetle už priamo vo svietidle – je v nich zabudovaný. V poslednej dobe sa aj z tohto dôvodu tešia veľkej obľube, aj keď ich počet výhod je v porovnaní s klasickým typom osvetlenia omnoho viac širší.

electronics-1202125_640

Sú univerzálnou voľbou pre moderný typ osvetlenia a ich využitie je skutočne rozsiahle. Široká ponuka zameraná na led svietidlo Vás osloví a budete mať možnosť spoznať hlavné výhody LED osvetlenia. V ponuke nájdete LED žiarovky, LED pásy a pásiky, reflektory, lišty, profily, trubice, panely, stropné osvetlenia a mnoho iných možností.

Finančná úspora, pomerne rýchla návratnosť prvotnej investície, mimoriadne dlhá životnosť až niekoľko desiatok tisíc hodín, ekologický rozmer a praktické použitie sú hlavnými dôvodmi, prečo zameniť pôvodné osvetlenie za moderné riešenie.

Jednotlivé LED komponenty Vám ponúknu možnosť voľby farby svetla, intenzitu svetla si takisto dokážete prispôsobiľ aktuálnym potrebám a požiadavkám. Pohodlné diaľkové ovládanie Vám umožní využívať tieto benefity priamo z aktuálneho pohodlia a výrazne Vám zjednoduší manipuláciu s LED osvetlením. Nepochybnou výhodou je, že LED osvetlenie v porovnaní s predchádzajúcimi wolfrámovými žiarovkami nevyrába teplo, neobsahuje ťažké kovy a iné toxické látky. Medzi často využívané produkty patria najmä žiarovky, v ponuke nájdete žiarovky s typom závitu a intenzitou osvetlenia, aký Vám bude vyhovovať.

Dizajn LED osvetlenia je elegantný, moderný a jedinečný, s efektami, napríklad aj trblietavými, aké by ste u klasických žiaroviek nenašli. Mnohé svietidlá sú priam umelecké originály a vyžaruje z nich luxus a istá nadčasovosť.

water-tower-1652209_640

Osvetlenie jednotlivých častí interiéru ale aj exteriéru pomocou LED pásov je efektné a čarovné. Či už sú to poličky v skrinkách, obrazy, kuchynská linka, podhľady, miesto na oddych s tlmeným svetlom, vždy sa jedná o náladové a efektívne LED osvetlenie.

Atmosféra, ekonomické a ekologické výhody, jednoduchá inštalácia a použitie LED osvetlenia ich zaraďuje medzi moderné a sofistikované technológie.