Móda

Nezabúdajte na doplnky

Obyčajné outfity alebo výrazné kúsky? Ste typ človeka, ktorý má najradšej každý deň oblečené jednofarebné tričko, rifle a bundu? Alebo sa vo výbere oblečenia každý deň vyhráte? Pokiaľ rady experimentujete a vašou vášňou sú sukne, nohavice, roláky či topy nemali by ste zabúdať doladiť všetky detaily. Dôležitou časťou každého outfitu sú doplnky. Práve tie dotvárajú finálny výzor a aj všedné oblečenie dostáva iný výzor. Na ktoré doplnky by ste pred odchodom z domu nemali zabudnúť?

kabelka
 
Kabelka                                  Dnes už asi nehrozí aby sa žena vybrala z domu bez svojej kabelky. Či už veľká alebo malá svoje doklady potrebujeme mať uložené vždy pri sebe. Aj kabelkou dokážete zaujať. Stále obľúbenejšia je čierna farba, z ktorej dokážete vykúzliť luxusný, moderný outfit. Práve kabelka zaujímavých tvarov a farieb bude pri takýchto prvkoch výrazná. Kabelky na štýl aktovkového tvaru, malé vaky či minimalistické obdĺžnikového tvaru. Kým kedysi boli v móde čo najväčšie modely, dnes sú preferované skôr malé kúsky. Čo zažíva veľký boom sú ruksaky.           
 
Topánky                                  Nebojte sa zvoliť obuv podľa vlastného vkusu. Pri elegantnej obuvi už dávno neplatí, že musia farebne ladiť s kabelkou. Ak nepreferujete tento typ, zvoľte tenisky aj ku sukni. Jemné, biele športové tenisky sú najlepšou voľbou k rifľovej sukni. Čo vám na leto nesmie chýbať, sú pestrofarebné, neónové šľapky. 

šperk
 
Doplnky                                  Hodinky nesmú chýbať na žiadnej ženskej ruke. Či už klasické alebo digitálne, metalové kovanie pôsobí na ruke luxusne. Tento rok sa mimoriadne darí aj smart hodinkám, na ktorých si farbu pozadia nastavíte podľa aktuálnej nálady. Čo vám nesmie tento rok chýbať je minimalistický náhrdelník na krku k bežnému outfitu. Pri čiernych rolákoch je must have kúskom zložený náhrdelník z viacerých retiazok rôznych dĺžok, ktoré dokonale zvýraznia váš dekolt. A nakoniec nezabúdajte na opasok.