Výrobky

Mramorová doska ako symbol luxusu

Jedinečnosť mramoru

Mramor je odpradávna veľmi cenený vďaka svojím vlastnostiam, výnimočnej elegancii, pevnosti, odolnosti a tvrdosti a vďaka neopakovateľnej jedinečnosti. Počas tisícročí sa prírodný kameň formuje, vytvára a prímesi ostatných prírodných látok v ňom vytvárajú neopakovateľnú jedinečnosť a farebnosť, rez, unikátne vnútorné sfarbenie žiliek a preto je ako celok každý kus mramoru iný.

Majte to na pamäti pri práci s mramorom, mramorovými tabuľami alebo doskami, rez je potrebné viesť opatrne, aby štruktúra pekne do seba zapadala.

marble-4062830_640

Výnimočné vlastnosti mramoru

Mramor je síce v porovnaní so žulou mäkší materiál, ale jeho vzhľad je natoľko reprezentatívny, že je to najviac využívaný materiál v domácnostiach, administratívnych a nákupných centrách, vo veľkých vstupných halách, na letiskách, v galériách, operných domoch a všade tam, kde je luxus prirodzenou súčasťou objektu.

Ako obkladový materiál má takisto svoje využitie, vytvára eleganciu, je praktický a ľahko sa udržiava.

Spojením pracovnej dosky, mramorovej zásteny, obkladu, ostrovčekov vznikne unikátny celok, ktorý už nevyžaduje náročné doplnky.

Prečo práve voľba mramorova doska Goraslovakia.sk .

marble-countertop-96084_640

Mramor z ponuky je vo využití univerzálny, je odolný voči teplotám, vlhku, nepoškriabe sa, má dlhú životnosť a je to skutočne investícia aj do budúcnosti, pretože mramor nestarne, stále si udržiava stabilný luxusný vzhľad.

Jeho využitie vo forme mramorovej kuchynskej dosky má veľmi veľa výhod, snáď najväčšou je jeho odolnosť – krájanie, príprava jedla sú na nej bezproblémové, položenie horúcich jedál úplne samozrejmé, no a dizajn je neopakovateľný.

Vo forme ostrovčekov v kuchyni je ešte väčším pomocníkom, odložíte si na nich horúce pokrmy, nepotrebujete zbytočné podložky, pri rozliatí tekutiny zľahka zotriete, na mramore neostávajú fľaky, čo je takisto v kuchyni výhodou.

Jeho krása, elegancia, neobyčajné sfarbenie, praktické využitie Vám prinesie veľa úžitku.