Podnikanie

Plastové palety, palety budúcnosti

Pre lepší transport a uskladnenie prepraviek a kontajnerov sú potrebné palety. Určite všetci poznáme klasické drevené palety, ktoré sa ako nepotrebný materiál často vyhadzujú. Používate ich aj vy a rozmýšľate nad nejakou lepšou alternatívou? My vám ponúkame plastové palety. Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že je to drahá investícia, ktorá sa vám neoplatí. No keď na to pozriete z dlhodobého hľadiska, nie je to úplne tak. Áno počiatočná investícia plastových paliet je síce väčšia ako tých drevených, ale: Plastové palety majú menšiu hmotnosť a vyššiu nositeľnosť a ľahko sa s nimi manipuluje.

platové palety

Majú dlhšiu životnosť, pretože sú vyrobené z vysokokvalitného plastu, ktorý nie je také jednoduché zlomiť. Nie sú háklivé na poveternostné podmienky takže ich môžete mať v sklade a aj vonku na mraze a nič sa im nestane. Dajú sa vyrobiť podľa vášho želania na mieru, môžu mať rôzny tvar aj rozmery. Šetria životné prostredie. Okrem toho, že sú vyrobené šetrným spôsobom k životnému prostrediu, nevyrúbe sa k vôli nim toľko stromov, ktoré nakoniec aj tak skončia v odpade. Okrem toho budete ich používať veľmi dlho. Šetrite prírodu aj vy s plastovými paletami.

paleta

Ak nemáte počiatočnú investíciu na to, aby ste si platové palety od nás kúpili, môžete si ich požičať. Výhodou požičania je napríklad to, že nemusíte mať špeciálne miesto, keď ich nebudete akurát potrebovať. Jednoducho nám ich vrátite a keď vám budú znovu potrebné, znovu si ich môžete požičať. My dbáme na to, aby sa k vám dostali nepoškodené plastové palety, ktoré môžete používať bez akýchkoľvek obáv o bezpečnosti. Sami môžete vidieť, že plastové palety sú palety budúcnosti. Zaobstarajte si ich aj vy. Alebo si ich od nás zapožičajte. Drevené palety, ktoré vám ostali sa dajú zrecykovať. Môžete si z nich urobiť napríklad pekný a jednoduchý záhradný nábytok, alebo modernú posteľ v priemyselnom štýle.