Nezařazené

Hity v kozmetike

Žijeme v dobe, kedy sa už aj líčenie pokladá buď za módny ošiaľ, alebo za módny prepadák. A práve preto by ste mali myslieť na to, čo na seba každé ráno dávate. Myslite na to, že dávať na seba celé hrudy mejkapu je niečo, čomu by ste sa mali jednoznačne vyhnúť. Občas by ste mali nechať svoju pleť poriadne oddýchnuť a neriešiť to, ako vyzeráte bez mejkapu. Aj v mejkape však existujú veci, ktoré by vo vašej taške nemali určite nikdy chýbať. Je to presne ako s oblečením. Aj tu sú veci, ktoré jednoducho musíte mať, aj keby sa dialo neviem čo.

bílý svetr
 
1. Linka na oči
Je vôbec medzi ženami niektorá, ktorá ešte stále nevlastní čiernu linku na oči? Je to niečo, čo sa už niekoľko rokov drží skutočne na vrchole popularity a niet sa čomu čudovať. Vyzerá skutočne perfektne a nielen to. Okrem toho si môžete byť istá aj tým, že z vášho pohľadu urobí pohľad ženy, ktorá presne vie, čo chce a ide si za tým. Nemyslite si, že z toho môžete nejako vycúvať, pretože je jasné, že nie. Linku skutočne potrebujete.
 
2. Červený rúž
Ak je niečo, čo každé dievča potrebuje, je to červený rúž. V takom odtieni, aby vám jednoducho dokonale sadol. Taký nenájdete hneď na prvý pokus, musíte sa naozaj veľmi snažiť, no verte tomu, že keď ho nájdete, nebudete sa ho chcieť nikdy vzdať. Červený rúž vyzerá perfektne na každých perách a pôsobí naozaj veľmi zvodne. Stačí len letmý úsmev a každý z vás padne na kolená, tým si môžete byť istá.

modrý svetr
 
3. Rozjasňovač
Rozjasňovač alebo highlighter je hitom tejto sezóny a bude hitom ešte mnohých ďalších sezón. Dodá vašej tvári skutočne krásny a prirodzený lesk, no navyše perfektne zvýrazní lícne kosti a každé jedno miesto, kam ho nanesiete. Nebojte sa a použite ho kamkoľvek. Nemusíte to však úplne preháňať. Je jasné, že nechcete žiariť ako diskoguľa alebo áno? Možno len na nejakej divokej párty.