Nezařazené

Tantra, bohémsky pôžitok

O tantre Tantradiamond – je výrazom pre spätosť, oslobodenie či rozšírenie. Korene tantrického učenia siahajú až do staroveku. Jedná sa o prepojenie dôvery a samotného umenia vo vedomí. Jej pôvod sa priraďuje starodávnemu kultu bohyne a je spätý s oslavou protikladov-princípu mužského a ženského, kladného a záporného a ich vzájomnému spojeniu v harmóniu. V tantre sa akt spojenia ženy a muža považuje za posvätný akt k otvoreniu brány vyššieho duchovného sveta. Tantrou dochádza k duchovnému spojeniu s okolitým duchovným svetom. Ide o objavovanie neba na zemi, kde každý zúčastnený v sebe nájde bohyňu či boha.

tantra2

Náš Tantra salón Vám poskytne bohémsky pôžitok pomocou tantra masáží. Zaujíma Vás čo sa skrýva pod rúškom takejto masáže? Tantrická masáž je špeciálna masáž zameraná na prácu s Vašou sexuálnou energiou. Človek sa pri nej naučí prijať svoju sexualitu ako súčasť vlastnej osobnosti a energie, kedy vzrušenie dosiahne takých rozmerov, že sa stane niečím, za čo sa vôbec netreba hanbiť. Samotná masáž je v našom salóne vykonávaná špeciálne školenými masérkami a je možné sa na túto masáž objednať samostatne, ako aj v pároch. Masérka sa Vám bude venovať a postará sa o Váš nezabudnuteľný zážitok a Vaše pohodlie. Tantrická masáž nespočíva v sexuálnom styku, nejedná sa o žiaden styk.

Tantra

Spočíva v čistej intimite pocitov duší a mysle. Samotná masáž sa správne začína v stoji, potom prichádza bezolejová masáž a vzrušenie sa zvyšuje pomocou pomôcok ktoré sú na to určené. Je možné použiť aj bežné pomôcky ako je uterák, kožušinky….všetko, čo navodí príjemné precítenie a dotyky na pokožke na rôznych častiach tela. Potom nasleduje olejová masáž a všetko vrcholí podnecovaním a príjemným dráždením v intímnych častiach tela, respektíve na tých častiach tela, kde Vám to je najpríjemnejšie a zároveň najdráždivejšie. Vaše zmysli budú vyburcované natoľko že je možné dôjsť až k orgazmu.