Výrobky

Rafinované a zároveň spoločenské šaty bez ramienok

Puzdrové šaty znamenajú vo svete módy symbol elegancie a zaručeného módneho luxusu. Ich prevedenia sú rozličné, líšia sa vo výstrihoch, rukávoch, riešení ramienok, riasení, ozdobných doplnkoch a samozrejme aj v dĺžkach. Ženy sa chcú páčiť a chcú upútať svojou krásou, postavou, vyžarovaním, eleganciou, postojom a takisto aj svojím vkusom.

dresses-155838_640

Ponúkaná kolekcia šaty bez ramienok, ktoré sú puzdrového strihu upúta riešením strihu a prevedenia. Zaujímavo riešený strih, ktorý zľahka obopína postavu a tvaruje ju je doplnený v oblasti bokov o kovovú ozdobnú sponu, ktorá vytvára dojem puzdrovych a zavinovacích šiat zároveň. Farebné prevedenie šiat bez ramienok je v čiernej alebo tmavosivej farbe a ozdobné pracky sú v kontrastnej béžovej alebo čiernej farbe.

Sú vkusne umiestnené pod pásom a zvýrazňujú líniu postavy.

Použitý materiál je čiastočne elastický, s prímesou vlny a hlavne je nekrčivý, čo ocenia dámy nielen na spoločenskej akcii, ale pri cestovaní a balení batožiny.

model-5290649_640

Ponúkaná kolekcia sa vyznačuje neviditeľnou eleganciou aj napriek odhalenému dekoltu bez ramienok – správna voľba doplnkov vytvorí zo šiat množstvo variácií. Dajú sa využiť so sakom, s spoločenskou légou, prípadne ľahšou, farebne ladiacou kožušinou cez ramená, ktorú si dáma v prípade vhodnosti odloží a dokonale zaujme okolie.

Slávny módny tvorca sa raz vyjadril, že elegancia splní účel vtedy, ak si ju nielen všimneme, ale aj zapamätáme. Ponúkané šaty si určite zapamätáte.

Vzhľadom na ich puzdrovy tvar a čiastočne obtiahnutý strih sú v ponuke veľkosti od XS až po strednú veľkosť M, čo je väčšina konfekčných veľkostí a dámy sa nemusia obávať úzkeho výberu.

Čo sa týka doplnkov – vhodné sú kvalitné jednofarebné elegantné lodičky jednoduchého strihu, ktoré nebudú rušiť dominantné riešenie šiat pomocou ozdobnej spony. Šaty vhodne doplnia aj šperky alebo bižutéria, ktorá by mala ladiť s charakterom šiat a ozdobnej spony.

Vyberte si aj Vy z ponuky atraktívnych puzdrovych šiat bez ramienok.