Podnikanie

Podnikanie a „drescode“

Určite vidíte, že je množstvo ľudí, ktorý sa venujú podnikaniu, teda aspoň sa tak tvária. Nech už je pravda akákoľvek, menší či väčší podnikateľ by sa mal aj správne obliekať. Je to istá forma reprezentácie a pôsobí to oveľa lepšie. Aj napriek tomu oblečenie nevypovedá o tom aký dobrý je. Mnohokrát človek v tričku a rifliach je úspešnejší v podnikaní ako človek v obleku. Aj napriek tomu by aspoň určitá dávka „štýlu“ nezaškodila.

podnikatl

Ako teda na to? No v prvom rade je dobré vedieť v čom sa cítime pohodlne. Ak sme športový tip bude to dosť náročne, no nie nemožné zvoliť správne oblečenie. Existujú aj pánske nohavice, ktoré sú síce elegantné no veľmi pohodlné. Sú trochu širšie z výraznými vreckami. Zvoliť môžete napríklad kockované. Taktiež by som stavila na kvalitu materiálu ak vám ide v prvom rade o pohodlie. K takýmto nohaviciam by ste si mohli dať jednoduché biele tričko a športové bavlnené sako. Elegantné topánky a outfit je na svete! Pohodlné, štýlové a ľahké.

Ak ste elegantný tip, nemáte čo veľmi riešiť. Tu môžete siahnuť po oblekoch rôznych vzorov, strihov. Taktiež si dať kravatu alebo motýlika. Elegantných topánok je neúrekom a ozvláštniť to môžete aj vreckovkou do vrecka saka. Nápadom sa medze nekladú. Skúste taktiež aj doplnky ako sú náramky, hodinky či manžetové gombíky. Niekedy postačí biela košeľa a doplnky to ozvláštnia. Určite sa nemusíte držať len neutrálnych farieb ako je biela, čierna, sivá, slabomodrá. Tieto farby sú povestné pre oblekové outfity.

čas

Pokojne stavte aj na červenú farbu! Je to úplne jedno. Dnes už nás nič v nosení neobmedzuje. Samozrejme záleží to aj od udalosti. No na bežné nosenie a stretnutia s klientmi je to úplne v poriadku. Farba o vás veľa napovie a taktiež pôsobí dobre na vašich partnerov a ľudí okolo vás. Červená farba vám dodá množstvo energie.