Výrobky

Peňaženka? Jednoznačne kvalitná!

Idete si kúpiť novú peňaženku? Ak vám môžem poradiť, skutočne na nej nešetrite. Ja som vždy kupovala lacné peňaženky, ktoré mi vydržali tak rok. nepatrím k tým ženám, ktoré si potrpia na nejaké dizajnové a kvalitné módne doplnky, no a peňaženku som navyše vnímala ako čistú praktickú vec, ktorá sa zničí tak či tak. Keď sa mi však rozpadla asi desiata peňaženka, a to v priebehu nejakého roka, tak som na to stratila nery. Pochopila som jedno. Ak do takej drobnosti ako je peňaženka nechcete investovať veľké peniaze, v konečnom dôsledku na tom „prerobíte“ ako blázon. Keď som si spočítala všetky tie „drobné sumy“, ktoré som zaplatila za moje peňaženky, tak ma až studený pot oblial.Žena v okuliaroch s kučeravými vlasmi drží v rukách peňaženku
Pred rokom som na Vianoce od mamy dostala koženú a ručne vyrábanú peňaženku. Používam ju už viac než rok a zatiaľ vyzerá ako nová. Vôbec sa netvári, že by sa chcela v blízkej dobe nejako poškodiť či zničiť. Čo nám z toho vyplýva? Ak si kupujete peňaženku, radšej do nej investujte trochu viac. Potom vám vydrží niekoľko rokov a nebudete musieť za takéto drobnosti vyhadzovať peniaze. Veď, koniec koncov, peňaženky máme na to, aby sme v nich peniaze nosili a mali a nie aby sme ich z nich neustále vyhadzovali.

Za mňa môžem povedať, že dámske kožené peňaženky vydržia určite najviac. Žena a tyrkysovými nechtami otvára čiernu koženú peňaženkuTá o ktorej som vám pred chvíľkou hovorila je skutočne kvalitne spracovaná a zatiaľ prežila všetko moje nešetrné zaobchádzanie s ňou. Ako som zistila od mojich kamarátok, tak dobrou voľbou môže byť aj kvalitne opracovaná EKO koža, ktorá dnes patrí k veľmi populárnym materiálom ako na módnych doplnkoch, tak aj na nábytku či aj oblečení. Čo by som vám na druhej strane neradila vôbec, sú peňaženky látkové a koženkové. Tie sa proste po roku či dvoch začnú rozpadávať a nemáte ich ako zachrániť. Verte mi, skutočne viem o čom hovorím. Látke a koženke som niekedy dôverovala aj ja, a pochopila som, že to nebol dobrý nápad.