Výrobky

Balkón- univerzálny priestor navyše

Bývanie a to, v akom sa nesie štýle, resp. ako vyzerá a ako je zariadené, to je skutočne individuálne. Pozornosť teda venujeme štýlu a rozmerom izieb, ale zabúdať by sa nemalo ani na takú súčasť, akou je balkón. A súčasní ľudia si dávajú v nemalej miere záležať práve na tejto súčasti, pretože balkón už nie je iba nejakou skládkou harabúrd (ako v minulom storočí), ale stáva sa ideálnym miestom na relax, na popíjanie kávičky a na kochanie sa pekným výhľadom na okolie. A každý asi vie, že dôležitým doplnkom každého balkóna musí byť zábradlie.

Budova, balkóny

Zábradlie, ktoré tu samozrejme bude poskytovať potrebné zabezpečenie, ale v súčasnosti sa kladie dôraz takisto na jeho štýlový dizajn. A to je okrem iných vlastností zároveň jeden z dôvodov, prečo sú dnes obľúbené nerezove zabradlia.

  • Je výhodou, ak je zábradlie nielen bezpečné, ale aj vkusné. A v prípade nereze teda aj odolné, s dlhou životnosťou a nenáročnou údržbou.

Balkóny sú už dlhodobo zaužívaným fenoménom bytových domov a panelákov, hoci v súčasnosti sa v čoraz väčšej miere nachádzajú aj na rodinných domoch so záhradou. Niekedy nám proste padne vhod, ak len tak otvoríme dvere na balkón, sadneme si s kávou v ruke a pozeráme na okolitý svet. Ďalšou výhodou tohto extra priestoru je, že sa tu môžu pestovať rôzne kvety, bylinky alebo zelenina. S kvetnúcimi kvetmi v kvetináčoch sa tento priestor stáva ešte atraktívnejší.

Zábradlie, sneh, šálka

  • Zábradlia sú vyrábané z rôznych materiálov, známe sú plastové, drevené, hliníkové, či už spomenuté a veľmi kvalitné nerezové, resp. tie z odolnej nerezovej ocele. Efekt je ešte krajší, ak sa tento typ zábradlia obklopí sklenenou výplňou.

Nerez je odolná, s takýmto zábradlím sa tak spájajú aj vlastnosti ako dlhá životnosť či nenáročná údržba. Navyše sa svojim výzorom dokáže ideálne prispôsobiť rôznych štýlom domov a budov.