Móda

Ako nosiť červenú?

Táto farba skutočne asi nikdy nevyjde z módy. Výborne využiteľná je pri kozmetike. Nik vás neprehliadne v červených šatách, ale aj červené doplnky majú svoje čaro.
Pre menej odvážlivé
Na červenú nemusí byť zvyknutá každá dáma. Tým hanblivejším môže pripadať vulgárna, kvôli čomu absentuje v ich šatníku. Nemusí to však byť takto. Aj pokiaľ ste tip, ktorý miluje minimalizmus, môžete si zamilovať červenú farbu. Výborné je začať s červeným lakom na nechtoch. Je to síce len detail, ale uvidíte, že môže pekne kontrastovať so zemitejšími farbami. Keď si zvyknete na lak, môžete si zaobstarať i červený rúž. Nádherne zvýrazní vaše pery a budete pôsobiť zmyselne. Výhodou je, že nebudete potrebovať ďalšie líčidlá. Bohato vám bude stačiť púder a maskara.

klobouk

Keď si postupne navyknete na červenú farbu, môžete si postupne dokúpiť doplnky tejto farby. Úžasne vyzerajú červené lodičky alebo kabelka. Môžete postupovať tak, že si najskôr budete vyberať menej výrazné odtiene. Neskôr si určite navyknete aj na výraznejšie farby.

Pre odvážnejšie dámy
Pamätajte, že vám pokojne stačí jeden červený doplnok. Červené koktailové šaty doplňte napríklad menej výraznými béžovými lodičkami a menej výraznou kabelkou. Pokiaľ máte skutočne zmyselné červené šaty, ktoré sú častokrát z lesklejšieho materiálu, stavte na matnejšie doplnky. Nezabúdajte, že červenú farbu treba vedieť nosiť, takže ju doplňte aj štipkou sebavedomia. Nuž a pokiaľ červenú skutočne milujete, zapamätajte si, že aj na hlave vyzerá výborne. Červená baretka alebo rovno výrazná červená hriva a hneď sršíte sexappealom. V zime môžete žiariť v červenom kabáte.

nehty

Ako ju kombinovať?
Červená sa výborne kombinuje s čiernou alebo zemitejšími odtieňmi. Pri fialovej, zelenej alebo žltej zrejme celkový outfit bude príliš preplácaný, ale záleží to samozrejme od odtieňov. Ideálna je však trojica červená, modrá a biela. Tieto farby spolu krásne ladia. Náš tip: Jednoduchá biela blúzka zastrčená v rifliach a doplnená červenými lodičkami a kabelkou. Ak outfit doplníte aj červeným rúžom, budete štýlová a veľmi šik.