Podnikanie

Lukratívne virtuálne sídlo za nízke ceny!

S nákladmi na podnikanie to nemajú ľahké hlavne začínajúci podnikatelia, ktorí dokopy ešte nič nezarobili, no pochopiteľne musia vraziť peniaze do mnohých vecí, aby vôbec so svojou činnosťou mohli začať. Veď už len z hľadiska toho, že spoločnosť alebo firma musí byť zapísaná v obchodnom registri SR nielen pod určitým menom, ale aj pod určitým „sídlom spoločnosti“, čiže pod nejakou adresou. A čo teraz? Je skutočne potrebné hľadať nejaké drahé prenájmy kancelárií?

konferenčná miestnosť

Nie, v skutočnosti toto nemusí byť tá jediná cesta, ktorá by ako vieme, ten rozpočet ešte výrazne zaťažila. Pod sídlom spoločnosti sa môže uviesť akákoľvek dostupná nehnuteľnosť, napríklad aj váš domov, hoci to pre niekoho predstavuje problém- kombinovať súkromie domova s podnikateľskými aktivitami a náležitosťami ako napríklad firemnou poštou, ktorá by sem pravidelne chodila.

Dostatočné súkromie a nízke mesačné poplatky naopak poskytuje virtuálne sídlo https://41business.com/virtualne-sidlo, obľúbené riešenie mnohých súčasných, hlavne začínajúcich podnikateľov a start-up spoločností.

Populárne riešenie podnikateľov s obmedzeným peňažným rozpočtom, potom napríklad aj prevádzkovateľov eshopov a tých, ktorí pracujú hlavne online, v neposlednom rade je to výhodne riešenie aj pre podnikateľov mimo Slovenska, čo sem prídu iba raz za čas a žiadnym z týchto kategórie biznismenov sa tak neoplatí platiť vysoké sumy za prenájom kancelárií. Vďaka virtuálnemu sídlu môžu platiť len cca 12 eur mesačne, dokonca aj menej (s viazanosťou na určité obdobie).

Aj napriek prístupnej cene má záujemca možnosť vybrať si sídlo s lukratívnou adresou v Bratislave. A to určite zapôsobí na tých, ktorí sa o túto firmu zaujímajú, bude pôsobiť solídnym dojmom.

asistentka, počítač

Podľa doteraz zmienených informácií to vyzerá, že virtuálne sídla plnia úlohu hlavne nejakého registračného sídla, čo je vlastne pravda, hoci treba spomenúť, že sa k nim viažu aj ďalšie doplnkové služby, ktoré sú spojené hlavne s korešpondenciou a notifikáciami o prijatých zásielkách, no takisto napríklad aj s poskytovaním zasadacích priestorov.