Výrobky

Praktické osvetlenie a zároveň príťažlivý dekoračný prvok. To sú pásiky LED


Svetelný a dekoratívny doplnok do interiéru rgb led pás je veľmi praktickou formou osvetlenia, ale takisto zvýraznenia či ozdobenia určitej časti miestnosti. Samolepiaci pásik, ktorý disponuje úspornou diódou LED (Light Emitting Diode) jednoducho umiestnite na ľubovoľné miesto, ktoré chcete osvetliť alebo vizuálne obohatiť a to skutočne efektívnym spôsobom, nakoľko práve typ pásika RGB, respektíve jeho diódy vyžarujú až tri farby. Ide konkrétne o červenú, zelenú a modrú, čiže farby, ktoré vzniknú po rozdelení bieleho svetla na tri samostatné prvky, ktoré našim okom vnímame najlepšie a práve tieto tri farby tak považujeme za najpestrejšie, respektíve najefektívnejšie. V prípade RGB tak ide v prvom rade o dokonalý estetický alebo dekoratívny doplnok, no zároveň s funkciou osvetlenia.

digitálny led pásik svetla

·         No možno sa teraz pýtate, kde a ako takýto pásik osadenými diódami využijem?

Táto úvaha však nevznikla z dôvodu, že by možnosti využitia boli obmedzené, ale presne naopak! Forma osvetleného pásiku a navyše s technológiou RGB ponúka priveľa možností a to hlavne v miestach, do akých by sme sa s „bežným“ osvetlením, respektíve starou formou svetelných produktov dostali len ťažko.

Na základe praktického dizajnu a dobrej ohybnosti tak pásik môžeme nainštalovať napr. na schodisko, do šatne, na osvetlenie políc, využitie RGB je populárne takisto na osvetlenie barového pultu alebo komerčnej tabule, no a v prípade domácnosti vravíme o efektívnom a čoraz obľúbenejšom spôsobe osvetlenia vo forme obyčajných led pásikov nainštalovaných na kuchynskej linke.
led osvetlení chodby

·         Možností využitia je ale samozrejme ešte viac, no a na základe rozhodnutia k požadovanému účelu máte na výber viac foriem, respektíve viac prevedení a typov, ktoré sa môžu líšiť dĺžkou a počtom pásikov, ale aj typom farby. Okrem RGB totiž máme na výber aj bežné (biele) led pásiky, ktoré sú zasa ideálne na praktické osvetlenie.


4.3/5 - (7 votes)