Nezařazené

Pánske hodinky


Športové hodinky
Myslíte si, že kvôli svojmu názvu slúžia pánske športové hodinky len na kontrolu odbehnutých kilometrov a zistenie rýchlosti? Mýlite sa! Pánske športové hodinky totižto môžu slúžiť ako úžasný doplnok do práce, pokiaľ sa neuspokojíte iba so športovými džínsami a košeľou a chcete svoj outfit niečím ozvláštniť. Dokonale doplnia Váš štýl a môžete si byť istý, že pri správnom výbere zaujmete každého, kto si ich všimne.
Kvalitné prevedenie hodiniek Vás nikdy nesklame, pretože odolávajú poveternostným vplyvom, sú vyrobené z prvotriednych materiálov a sú veľmi pohodlné. A o to predsa ide no nie? Aby ste sa mohli venovať svojej obľúbenej činnosti bez toho, aby vám hodinky nejakým spôsobom prekážali.

hodinky

Náramkové hodinky
Sú určené skôr do práce a na nejaké príležitosti ktoré zároveň prezradia, aká ste osobnosť. Klasik si vyberie jednoduché oceľové pánske hodinky s veľkým minimalistickým číselníkom, ukazovateľom dátumu alebo s chronografom, štýlový pán sa obzrie po hodinkách s retro dizajnom a tí nespútaní a hraví si môžu zaobstarať také, ktoré hýria farbami, napríklad maskáčové, čierne, priehľadné a podobne.

Značkové hodinky
Pánske športové hodinky vhodné na šport, ale i k neformálnemu oblečeniu do práce, sú vyrobené z antialergických materiálov akými sú oceľ, titan či ľahučký plast a ich dizajn závisí od vášho vkusu i aktuálnej nálady. Funkcie ako kalendár, stopky, časovač, svetový čas, budíky, osvetlenie či odolnosť voči vode sú bežnou samozrejmosťou. Kvalitné značkové hodinky by nemali ohroziť ani drobné nárazy či pády. A tak sa môžete venovať svojim koníčkom bez obáv o svoj módny a funkčný doplnok.

pánské hodinky

Hodinky našej doby
Takou horúcou novinkou na trhu sú  horologické inteligentné hodinky, ktoré si jednoducho cez bluetooth spárujete s vaším smartfónom a pomocou aplikácie si tak viete odsledovať svoje športové úspechy, ba čo viac, vedia aj zhodnotiť kvalitu vášho spánku. Hotový zázrak techniky.